SIAT - KRYN Ogrodzenia betonowe, siatka ogrodzeniowa

Byszki 39 A
64-850 Ujście


telefon: 530 737 180

www: www.siat-kryn.pl

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo Usługowe SIAT-KRYN BYSZKI posiada kilkuletnie doświadczenie w produkcji ogrodzeń systemowych. Obsługujemy zarówno lokalny rynek jak i krajowy. Klientami naszymi są osoby indywidualne, firmy ogólnobudowlane, instytucje samorządowe i inni klienci.


Firma SIAT-KRYN BYSZKI specjalizuje się w produkcji ogrodzeń systemowych. Ze względu na duże doświadczenie oraz wiedzę w tej dziedzinie nasza firma oferuje najnowsze rozwiązania systemowe w zakresie m.in. ogrodzeń siatki ogrodzeniowej, paneli ogrodzeniowych, płotów betonowych.

Dzięki współpracy z dużymi i wiodącymi przedsiębiorstwami na rynku polskim, działającymi w branży ogrodzeń, możemy zapewnić, że produkty zakupione w naszej firmie są najwyższej jakości i wyprodukowane w oparciu o najlepsze technologie.

W ofercie posiadamy:

    Siatki ogrodzeniowe (ocynkowane, powlekane)
    Siatki leśne
    Panele ogrodzeniowe
    Kosze gabionowe
    Słupki (stalowe, betonowe)
    Akcesoria
    Płoty betonowe
    Podmurówki betonowe
    Bramy i furtki
    Inne, na zamówienie elementy z betonu oraz stali


W odpowiedzi na ciągłe zmiany otoczenia rynkowego, a także rosnące wymagania klientów, firma znajduje się w procesie ciągłego poszerzania oferty handlowej o nowe rozwiązania, tak by w jak najlepszy sposób sprostać wymaganiom klientów jak i zaoferować im nowe innowacyjne rozwiązania. Na specjalne zamówienia wykonujemy również nietypowe zamówienia na życzenie klienta.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą produktową firmy SIAT-KRYN BYSZKI oraz życzymy udanych zakupów w oparciu o najwyższą jakość oferowanych w naszej firmie produktów.

bramy furtki kosze gabionowe panele ogrodzeniowe płoty betonowe siatki leśne siatki ogrodzeniowe słupki ogrodzeniowe